İş & İş İstasyonları Çözümleri


Dinamik BT, yetkili ve köklü iş ortaklıkları sayesinde son kullanıcı donanım ve yazılım ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılama şansı sunarken yüksek oranda efor gerektiren kurulum, güncelleme, yaygınlaştırma, yönetim, arıza ve onarım gibi operasyonel süreçleri azaltmak için de her zaman yanınızdadır.

Danışmanlık Hizmetleri

Dinamik BT'in danışmanlık hizmetleri, şirketinizin teknolojik dönüşümünü sürdürürken, verimliliğinizi artırıp sizi bir adım ileri taşıyacak doğru çözümleri size sunar. Alanında uzman kadrosuyla Dinamik BT tüm teknolojik çözüm ve metodolojilerinizi inceleyerek işletmeniz için en uygun çözümleri, en hızlı şekilde hayata geçirmenize yardımcı olur.

Yönetim Hizmetleri

KoçSistem'in kurduğu sistemler ile çalışanların cihazları üzerinde tam kontrol sağlayarak sorunları minimize etmenin yanı sıra, geçiş projelerinin hızını artırarak çalışanların kullanmakta olduğu envanterlerin ve uygulamaların işlerliğini en üst noktaya çıkarır.

Donamım ve Yazılım

Uç network cihazlarınızdan, ses ve görüntü aygıtlarına kadar tüm altyapı ve diğer cihaz ihtiyaçlarınızı bir çok uluslararası vendor ile olan anlaşmalarımız kapsamında karşılar. Tüm donanım arıza ve sorunlarınızda tek iletişim noktası olarak çoklu iletişim kanalları üzerinden destek sağlar.


Dijitalleşme yolculuğunuzda yanınızdayız..


Dijitalleşmenin bir tercih değil zorunluluk olduğu günümüz iş dünyasında, Dinamik BT, Kendi geliştirdiği iş çözümleri ve iş ortaklarından gelen çeşitlilik ile birlikte, dönüşüm yolculuklarında, şirketlerin Türkiye’de ve dünyada en yakın destekçisi olmayı hedefliyor.


                                         

Fatura İşleme Çözümü

Kurumsal hayatta birçok çalışan yoğun iş yükü altında rutin işlerin yarattığı evrak yığınlarıyla boğuşuyor.Uygulama ile işlenen veriler, kurumun ERP veya CRM sistemleri ile kolayca entegre edilerek, fatura bazlı mutabakat ve raporlamalar hatasız ve hızlı şekilde hazırlanabiliyor, yeni fatura türleri sisteme kolaylıkla eklenebiliyor.

E-Çözümler

Dinamik BT, e-Çözümler ürün ailesini oluşturan e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye ile firmaların elektronik belge dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

BİZE ULAŞIN