Dynamıc Engıne - Verİ Tabanı Çözümlerİdynamicengine.com.tr


Veritabanının temelini oluşturmak, kuruluşunuzun mimarisini modelleyerek güvenilir iş kararları alabilmek için veri kalitenizi iyileştirin.

  Çok Düşük Performans Yükü ile Gerçek Zamanlı İzleme
   SQL Server performans izleme ve analizi için sağlam, eşsiz işlevsellik.
   SQL Server izleme kullanımını zaman içinde yüzlerce hedefe kolayca ölçeklendirin.
   Os metriklerinin izlenmesiyle dar boğazların önlenmesi, doğru aksiyonların alınabilmesi


Remote Veritabanı Uzmanı

Uzaktan Veritabanı Yöneticisi hizmetimiz ile şirketiniz tam zamanlı veritabanı uzmanı çalıştırma maliyetine katlanmadan, aylık belirli bir periyotta ve saatlik sürelerde uzaktan bağlanılarak sistemin akışının izlenmesi (monitoring), güvenlik problemlerinin giderilmesi, performans sorunlarının kaynağının tespit edilmesi / giderilmesi ve sistemin stabil bir şekilde çalışmasını sürdürmesinin sağlanması gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Sağlama

Bilgi Teknolojileri alanında şirketlerin uzman ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve hem zaman hem de maliyet konusunda şirketlere avantaj sağlayabilmek için outsourcing hizmeti vermekteyiz. Outsource hizmeti alan firmalar, personel değişikliği talebinde bulunduklarında veya ilgili danışmanın firmada çalışmaya devam etmemesi durumunda hızlıca aynı yetkinliklere sahip uzman kaynakların bulunması ve ilgili uzman kaynakların planlı bir şekilde değiştirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Health Check Hizmeti

Firmanızda mevcut SQL Server’ınızı uçtan uca inceleyerek detaylı bir Health Check raporu oluşturuyoruz. Bu hizmetin en temel amacı SQL Server’ınızın hem kurulum, hem güvenlik, hem performans hem de High availability gibi önemli konular bakımından mevcut durumunu görmek, aynı zamanda kısa, orta ve uzun vadede SQL Server için yapılması gereken çalışmaların bir listesini çıkarmaktır.

SQL SLA Hizmeti

SQL Server SLA desteğimiz ve bakım anlaşması ile Mevcut SQL Serverlarınız uçtan uca tecrübeli ekibimiz tarafından yönetiliyor. Bu yönetim kapsamında SQL Server’larınız 7/24 takip edilmesi (Monitoring), sistemin aksamasına sebep olacak sorunların önceden tespit edilip aksiyon alınması (Alerting), SQL Server üzerinden yapılan incelemeler ve optimizasyon önerilerinin düzenli olarak raporlanması (Reporting) sağlanır.

Sql Server Danışmanlık ve Proje

Başta Microsoft ve Oracle gibi sektörde dünya lideri teknoloji üreticilerinin çözümlerinin ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuza uyarlanması, iş ihtiyaçlarınız için gerekli olan doğru teknoloji çözümünün oluşturulması gibi birçok alanda danışmanlık hizmeti sağlanabilmektedir. Geliştirmekte olduğunuz projelerinizde kurumunuza özgü ihtiyaçlar doğrultusunda projenin doğru ve etkin bir şekilde implemente edilebilmesi için gerek duyduğunuz analiz, geliştirme, test ve dokümantasyon gibi farklı süreçlerdeki ihtiyaçlarınız etkili bir şekilde karşılanabilmektedir.

SQL Server Performance Tuning & Optimization

İşletmeler için her geçen gün önemi artan verilerimizin boyutu büyükçe veriye erişen uygulamalarınızda performans sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda SQL Server gereğinden fazla kaynağa ihtiyaç duyacaktır. Birçok firma performans sorununun kök nedenini bulup çözmek yerine SQL Server’a ilave kaynak ekleyerek (dikey büyüyerek) performans sorunlarına geçici çözüm üretmektedir.

Dynamıc Engıne Çözümlerİ

Herkesin Kolay Kullanabileceği Panolar

   Dynamic Engine gösterge tabloları, çok sayıda kaynaktan toplanan verilere anlamlar kazandırır.

Veritabanınızı Değil Verilerinizi Birleştirin

  Dynamic Engine ile Veritabanı sunucularınızdan farklı bulut hizmetlerinden ve hatta Google E-Tablolardan mevcut verilerinizden herhangi birini alabilir ve istediğiniz gibi görselleştirebilirsiniz, hepsini tek bir ortam üzerinden izleyebilirsiniz.

Herkesin Görebileceği Veriler

  Dynamic Engine, verilerin yalnızca tek Operasyon kişisi için değil, kuruluşunuzdaki herkes tarafından erişilebilir olması ilkesi üzerine inşa edilmiştir.
  Dynamic Engine, verileri demokratikleştirerek, verilerin ihtiyaç duyan kişiler tarafından kolayca kullanılabileceği ve erişilebileceği bir kültürü kolaylaştırmaya yardımcı olur, veri silolarını yıkmaya ve ekipleri güçlendirmeye yardımcı olur.

Esneklik ve Çok Yönlülük

   Tüm verilerinizi esnek ve çok yönlü grafiklere dönüştürür.
   Gelişmiş sorgulama ve dönüştürme yetenekleriyle, gerçekten sizin için yararlı olan görselleştirmeler oluşturur.

Küresel, Hızlı Sorgular

Tek bir yerde birden çok uygulamadan, veri merkezinden veya bölgeden gelen veriler üzerinde sorgular çalıştırarak tüm ölçümlerinize gerçek bir küresel görünüm elde edin.

  Son derece hızlı sorgularıyla yüksek kardinaliteye sahip verileri sorgulayın.
  Verilerinizin küresel bir görünümünü oluşturmak için farklı veri merkezlerinde veya coğrafyalarda çalışan metrik kümelerinden gelen sorgu sonuçlarını birleştirin.
  Kuruluşunuz genelinde paylaşılabilen gerçek zamanlı raporları hızla alabilmeniz için sınıfının en iyisi sorgu performansı elde edin.

Uygun Maliyetli Uzun Vadeli Depolama, Arşivleme

Ölçümlerin ölçeklenmesini ve uzun süreli depolanmasını basitleştiren ve otomatikleştiren, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ölçüm depolaması.

  Saniyede milyonlarca veri noktasında yüz milyonlarca etkin ölçüm serisine kolayca ölçeklendirin.
  Trend analizi ve kapasite planlaması için büyüme verilerinizi dayanıklı bir şekilde saklayın.

Basit ve Güvenilir

İster bir uygulama üzerinde çalışan bir kişi olun, ister dünya çapında birden fazla ekibiniz olsun, Dynamic Engine Metrics, tüm metrik verilerinizi yönetmeyi ve ölçeklendirmeyi kolaylaştırır.

  Tamamen HA tarzında oluşturulmuş katı hizmet düzeyi anlaşmalarıyla, geniş ölçekte bir kesinti olması durumunda bile izleme sisteminizin çalışır durumda olduğundan ve sizi uyardığından emin olabilirsiniz.
  Kullanıma hazır, tamamen monte edilmiş ve yapılandırılmış bir izleme yığınından yararlanın.

BİZE ULAŞIN