CISCO - VİDEO KONFERANS ÇÖZÜMLERİ


Video konferans hizmeti ile ön plana çıkan Cisco WebexMeetings uygulaması binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Cisco Webex Uygulamasının ilk olarak öne çıkan özelliği bulut tabanlı bağlantı hizmeti sunmasıdır. Bulut tabanlı çalışıyor olması nedeni ile ses, video ve dosya paylaşımları hem çok kaliteli hem de çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Kullanıcıların Cisco Webex üzerinden gerçekleştirilecek olan video konferanslara katılımları pek çok cihaz tarafından desteklenmektedir. Bu da Cisco Webex uygulamasına erişim kolaylığı sağlıyor. iOs ve Android cihazlar üzerinden Webex Meetings uygulaması sayesinde video konferans yapılabilmektedir. Ayrıca masaüstü uygulaması da mevcuttur. Masaüstü uygulamasında geri arama özelliği birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.

Cisco Webex ile Kişisel toplantı haricinde planlanmış ya da toplantıyı şimdi yap özellikli video konferans toplantıları yapılabilmektedir. Planlanmış video konferanslar iş planı açısından pek çok yükü ortadan kaldırırken toplantıyı şimdi yap özelliği sayesinde anlık ve acil video konferans görüşmeleri de sağlanabilmektedir.

Cisco Webex video konferans uygulamasında oluşturulacak özel toplantılar için istenirse parola oluşturularak toplantıya parola ile erişim sağlanabilmektedir.


BİZE ULAŞIN