Watcher - Ortam İzleme


Bütün bilgi teknolojileri altyapınızı tek bir arayüzde görüntüleyin. En az efor ile tüm BT altyapınızı en hızlı ve en doğru şekilde izleyin ve yönetin.
BT altyapınızı görüntülemenin ve yönetmenin en basit yöntemi ile tanışın. Altyapınızda karşılaşılan problemlerden haberdar olun ve sınıflandırın. Kurumunuzda olan problem ve değişiklikleri dilediğiniz haberleşme yöntemi ile en hızlı biçimde haberdar olabilirsiniz. Altyapınızda yaşanan problemleri otomatik aksiyon özelliği ile otomatik müdahale edebilir.
Kurumunuzdaki periyodik BT iş yüklerinizi otomatik aksiyon özelliği ile oldukça hafifletir. Dynamic Watcher kullanarak BT altyapınızda ikinci bir gözünüz, kulağınız ve ellerinizin olduğunu hissedin.Dynamic Watcher altyapınızı uçtan uca izleyebilir;

  Ağ ve Güvenlik Ürünleri
  Sunucu ve Uzaktan Yönetim Ürünleri
  Yazıcı, Kamera, IP/Telefon, UPS gibi BT altyapı bileşenleri
  Bulut Hizmetleri
  Uygulamalar ve Servisler
  Web Siteleri
  SSL Sertifikaları
Dynamic Watcher hangi problemleri bildirir;

  Hardware Monitoring (Isı, Fan, ağ kablosu, power arızası, seri numarası değişimi, firmware güncellemesi)
  Resource Monitoring (Memory, CPU, Disk Kullanımı ve Hızı, Sunucu Band Genişliği, Sunucu ve ağ zaman kontrolü, uptime)
  Network Monitoring (Interface hızı, kullanımı, bağlantı durumu ve paket kaybı, bağlantı kapasite değişikliği, bağlantı arızası, Ipsec tunnel, tcp/udp port bağlantı durumu)
  Operating System Monitoring (servisler, uygulamalar (Active Directory, DHCP, DNS, IIS, SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Nginx, Apache ve çok daha fazlası), loglar ve çok daha fazlası)
  Web Monitoring (web siteleri http header ve body içeriğine, http yanıt koduna göre izleyebilir. Senaryolar oluşturarak bir web sitesinde işleyen sürecin doğru çalıştığını izleyebilir)

BİZE ULAŞIN