Dinamik BT KARİYER YOLCULUĞU


Dinamik BT Kariyer yolculuğu “nereye gitmek istediğini" belirlemekle yani keşfetmekle başlıyor. Bilginin parmağının ucunda olduğu, çeşitliliğin ve değişimin her gün yaşandığı günümüz dünyasında bu soruya cevap bulmak artık hiç de zor değil. Zor olan, keşfedilmesi gereken, “nasıl olması gerektiği ya da olacağı?"

Öğrenmek demek gelişim, gelişim demek kariyer hedefine bir adım daha yaklaşmak! Çalışanlarımıza yaşamları boyunca gelişimlerine katkı sağlayacak büyüme fırsatlarını yaratmak, şirket değerlerimizin önemli bir parçasıdır.

Ve tabi ki hepimizi çok ileriye götüreceğine inandığımız geri bildirim verme ve alma kültürümüz​ kariyer yolculuğumuzun en temel taşlarından birini oluşturuyor

İşe Alım Sürecimiz


Online Başvuru

Başvurularımızı Linkedin, Kariyer.Net siteleri üzerinden alıyoruz. Deneyimlerin pozisyonun beklentileriyle uyuşması durumunda yetenek kazanımı ekibi olarak iletişim bilgilerini paylaşan adaylarımızla iletişime geçiyoruz. Aynı zamanda tüm ilanlarımızı şirket içi ilan olarak açıyor, şirketimizdeki yetenekleri değerlenme konusunda öncelik veriyoruz.

Teknik Mülakat

Pozisyonun gerekliliklerine göre, arayışında olduğumuz role özel teknik mülakat yapıyoruz. Teknik değerlendiricilerimiz ve ihtiyaç olması halinde pozisyonun bağlı olacağı yöneticilerimiz görüşmeleri gerçekleştiriyor.

Yönetici & IK Mülakatı

Yetenek Kazanım uzmanımız ve pozisyonun bağlı olacağı yönetici ile tanışacağın bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada tüm organizasyon hakkında ve görev alacağın ekip hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Hem sorularımızı sorup, hem de merak edilenleri cevaplıyoruz. Adaylarımızı sahip oldukları yetkinlikler ve tecrübelere göre gözlemliyor, önceki aşamalarda bizimle paylaştıkları verilerle beraber değerlendiriyoruz.

Değerlendirme Merkezi Uygulamaları

Aday olduğunuz pozisyonun gerekliliklerinden biri İngilizce sınavı ya da Online Değerlendirme merkezi uygulamaları olabilir. Bu aşamada aday olduğunuz pozisyonun süreçleriyle ilgili ilgi paylaşıyoruz ve gireceğiniz değerlendirme merkezi uygulamaları ile ilgili de en iyi deneyimi yaşamanız için detaylı yönlendirme yapıyoruz.

Kişilik Envanteri

Kişilik özellikleriyle ilgili olarak ayrıntılı analizi yapılarak, mesleki yönelim alanlarında en uygun yönlendirmeleri yapmayı amaçlıyoruz. Envanter olarak karşınıza çıkacak online uygulama ile yönlendirmelerimizi yaptıktan sonra, nasıl bir deneyim yaşayacağınıza dair detaylı bir bilgilendirme gerçekleştiriyoruz.

Referans Kontrol Aşaması

Bu tekliften önceki son aşamamız. Tüm süreçte yetkinlikleri, pozisyonla örtüşen adaylarımızla teklif sürecine geçiyor, detaylı olarak tekliflerimizi online ya da yüz yüze görüşmelerimizle aktarıyoruz.


BİZE ULAŞIN