CEO Mesajı

" Dinamik BT, müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi işbirlikleriyle karşılama hedefiyle çalışmaktadır.
'Uçtan uca hizmet' anlayışı doğrultusunda da, ihtiyaca göre geliştirdiği özel teknolojik çözümlerle, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket eder.

Dinamik BT, bilgiyi doğru ve etkin yönetme kabiliyeti, küresel rekabete karşı pozisyon alma refleksi, müşterisinin hayallerini, yaratıcılığını kullanarak gerçeklere dönüştürme hedefi ve hızlı hareket edebilen çözüm odaklı yapısıyla, koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır. Bununla birlikte, sahip olduğu kurumsal yetkinliklerini ve yaratıcılığını, dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ve sağlayıcıları ile kurduğu stratejik ortaklıklarla birleştirmekte, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır.

Türkiye Bilgi Teknolojileri ve İletişim sektörü, küresel ekonomik konjonktürdeki zor koşullarda olduğu gibi, her dönemde maliyet avantajı, tasarruf ve verimlilik artışı için büyük fırsatlar içermektedir. Şirketlere kendi çekirdek uzmanlık alanlarına ve stratejik konulara odaklanma, maliyetlerini azaltma ve işgücünü daha etkin kullanma olanağı tanıyan dış kaynak kullanımı ise, son dönemin en önemli konulardan biridir. Dinamik BT, bugün olduğu gibi gelecekte de, pazarı şekillendirmeye devam etme kararlılığında ve Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri ve İletişim pazarındaki lider dış kaynak hizmet ve çözüm sağlayıcısı olma iddiasındadır."


Hüseyin Topal
Ceo

BİZE ULAŞIN