NETWORK ÇÖZÜMLERİ


Kurumsal Ağ Çözümleri

Kurumsal ağ sistemi bir alanda ortak ağ oluşturularak çalışır. Bir ofis ağı kurarken, ihtiyacınız olacak en önemli iki ekipman anahtar ve yönlendiricilerdir. Anahtarlar, işletme ağındaki bilgisayarlar, yazıcılar ve sunucular da dahil olmak üzere tüm aygıtları birbirine bağlayarak kaynak paylaşımını kolaylaştırır. Anahtar sayesinde, bu bağlı nerede olduklarına bakılmaksızın bilgi paylaşabilir ve birbirleriyle konuşabilir.

Yönlendiriciler ise çok daha büyük bir ağ oluşturmak için birden fazla anahtarı ve ilgili ağlarını bağlar. Bu ağlar tek bir konumda veya birden fazla konumda olabilir. Yönlendirici, birden çok ağı birbirine bağlamanın yanı sıra, ağa bağlı cihazların ve birden çok kullanıcının İnternet'e erişmesine de izin verir. Dinamik Teknoloji; Firmanızın ihtiyacına uygun olarak network ağ çözümlerinizin tasarlanması ve oluşturulması konusunda uçtan uca network bağlantılarınızın kurulumunu yapıyoruz. Güvenlik açıklarını tespit edip sisteminizdeki ve gelecekte meydana gelebilecek güvenlik problemlerini ortadan kaldırıp, yapısal kablolama gibi hizmetler vermekteyiz.

Kablolu Ağ Çözümleri

Sisteminizin sağlıklı, verimli, performanslı kusursuz çalışabilmesi için düzgün bir network alt yapısına ihtiyacınız bulunmaktadır. Teknoloji Mimarı olarak uçtan uca kablolu/kablosuz network çözümleri sunmaktayız. Teknoloji Mimarı uzman dinamik kadrosuyla beraber yapısal kablolama sistemlerine bütünsel bakış ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve uzun yıllar kullanabilecekleri Data/Network alt yapıları çözümleri sağlamaktadır.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Günümüzde yaptığımız çoğu işlem için internete ihtiyaç duymaktayız. Bu ihtiyaca orantılı olarak da internet bağlantısı yapılacak cihaz sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Kablolu bağlantılar çalışma özgürlüğümüz açısından kullanışlı değillerdir. En işlevsel ve kolay bir şekilde bağlantı gerçekleştirebilmek için kablosuz ağlardan faydalanmaktayız. Dinamik Teknoloji ihtiyaçlarınıza yönelik kablosuz ağ güvenliğinizi sağlamak için gerekli uygulama ve ekipmanların temin ve yapılandırması için çözüm üretmektedir. Dinamik Teknoloji ile gerçekleştireceğiniz kablosuz ağ yapılandırması ve güvenliğin sağlanması konusu uzmanı teknoloji sağlayıcılar ile hem ofis içi hem de kapalı depo alanlarında başarı ile uygulanmaktadır. Şirketimiz, uzman mühendis kadrosu ve bu alanda sahip olduğu tecrübesi ile sizlere ihtiyacınız olan son teknoloji kablosuz ağ çözümlerini yerinde sunmaktadır.

SD-WAN Çözümleri

SD-WAN, geleneksel olarak donanım tabanlı networklere kıyasla güvenirlik, kullanılabilirlik esneklik ve hız açısından performansını yüksek tutar. Eski WAN'lara göre yönetilmesi çok daha kolay olan ve temel olarak kontrol katmanını buluta taşıyan ve ağ yönetimini merkezileştiren ve basitleştiren bir ağ yapısı sağlayan bir yer paylaşımı mimarisi sunar. Bu yer paylaşımı tasarımı, yazılımın donanımdan soyutlanarak ağ sanallaştırmasına ve ağın daha esnek olmasına olanak tanır. MPLS maliyetlerini mümkün en yüksek bant genişliği ile en aza indirir. Ayrıca SD-WAN, BT'nin karmaşık ağların kontrolünü kolayca sağlamasına ve değişen iş gereksinimlerine daha hızlı yanıt vermesine yardımcı olur.

Zayıf Akım ve Yapısal Kablolama

Dinamik Teknoloji olarak alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki yapısal kablolama çözümlerini projelendiriyoruz, devreye alıyoruz ve proje sonrası hizmet sağlıyoruz. En doğru ve verimli bir şekilde kurulan kablolama alt yapısının sürekliliğini sağlamak için bakım sözleşmeleri, periyodik testler, yönetilebilir ürünler ile destek istediğiniz noktada ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN