ANALİTİK ÇÖZÜMLER


Dinamik BT, sunduğu ileri analitik ve veri bilimi çözümleri ile en zorlu iş sorularına cevap vermeleri için müşterilerinin yanında yer almaktadır.

Bunu gerçekleştirmek için yaptığımız çalışmalar ile veri desenlerini ortaya çıkarıyor, ileriye dönük tahminlemeleri yapıyor, veri içindeki gizli kümelenmeleri belirliyoruz.

Bu hizmetler ile veriden değer yaratıyor ve anlamlandırıyoruz. Böylece müşterilerimizin verinin ışığında aldıkları kararlar ile yüksek rekabet ortamında daha öne geçmesini hedefliyoruz.Günümüzün rekabet koşullarında, geleneksel yönetim raporları organizasyonların gelecek hakkında karar vermeleri için yeterli olmamaktadır.

Biriken verilere hızla ulaşmak ve ileri analitik yöntemleri ile analiz etmek, veriden anlam çıkarmak kurumların varlıklarını devam ettirebilmeleri için gereken kararları almalarını sağlamaktadır.

Çözümler

İleri Analitik ve Veri Bilimi

Dinamik BT'nin sunduğu ileri analitik ve veri bilimi çözümlerini; organizasyonunuzun en zorlu iş sorularına cevap vermek, veri desenlerini ortaya çıkarmak, ileriye dönük tahminlemelerinizi yapmak, veri içindeki gizli kümelenmeleri ortaya çıkarmak, veriden değer yaratmak ve anlamlandırmak için kullanabilirsiniz.

Veri Havuzu(Data Lake)

Data Lake yapısı, birleştirilen büyük veri kaynakları üzerinden gerçek zamanlı ve ileri analitik algoritmaları ile makine öğrenmesi bazlı analizler yapılmasına olanak sağlayan bir platformdur.

İş Zekası

Kararlarınızı daha akıllı self servis analitik ile güçlendirin. İşiniz hakkında derinlemesine bilgi sahibi olun ve raporlar, kokpitler, alarmlar, gösterge tabloları oluşturma ve veri görselleştirme ile verimliliğinizi artırın.

BİZE ULAŞIN